Hakkımızda

AS SOĞUTMA Klima Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1979 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Soğutma, ısıtma, klima, havalandırma cihazları ve chiller soğutma cihazları imalatı alanında faaliyet gösteren firmamız, son teknolojiye sahip makina parkı ve deneyimli uzman kadrosuyla öncelikle kaliteli üretim yapmayı ve müşteri memnuniyetini ilke haline getirmiştir.

Firmamız başta gıda sanayi olmak üzere, plastik petro-kimya, otomotiv, tekstil sektörlerinde yurt içi ve yurt dışında birçok taahhüt işini başarıyla bitirmiştir.Yalnız proje, imalat ve montaj esnasında değil taahhüt sonrası servis ve bakım olanaklar firmalarınızın hizmetindeyiz. Sizlerin güvenini kazanmak firmamızın göz önünde bulundurduğu en önemli ilkedir. Sizin güveninizle daima ileriye gitmek mümkün olacaktır. Bu bilinçle hareket eden firmamız, mevcut ürünlerinde kaliteyi sürekli artırmanın ötesinde sizlerin farklı taleplerine cevap vermek amacıyla ürün yelpazesini geliştirmek için her geçen gün yeni atılımlarda bulunmaktadır. Sizden aldığımız güçle ülkemizi dünya pazarında temsil etmek için çalışmalarına hız veren firmamız, sizlerin desteğiyle her gün büyüyerek yoluna devam etmektedir. Sizin desteğiniz olmadan uluslararası büyük hedeflere ulaşmamız mümkün değildir. Bu anlayışla; Sizleri kalitemizle tanışmaya ve birlikte çalışmaya davet ediyoruz.

Vizyonumuz
AS SOĞUTMA Klima Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak önceliğimiz müşteri memnuniyeti olmak üzere, çevreye ve insana değer vererek soğutma ve chiller sektöründe lider bir kuruluş olmak.
Misyonumuz
Globalleşen dünyada yaşanan değişimler ve gelişmeler doğrultusunda, inovasyon faaliyetlerimiz de dahil olmak üzere, süreçlerimizin etkinliğini ve güncelliğini sağlayarak çalışanlarımıza, müşterilerimize, çevre ve topluma karşı soğutma ve chiller alanlarında sorumluluklarımızı yerine getirmek.
Kalite Politikamız
AS Soğutma Klima San. ve Tic. A.Ş.’nin vizyonu doğrultusunda, soğutma ve chiller alanında gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak, müşteri beklentilerini aşarak karşılayan; müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek, değer yaratmayan işlemleri ortadan kaldırarak kaynakların etkin kullanımı ile zamanında teslim yapmak ve sürekli iyileştirmeyi amaçlayan bir kalite yönetim sistemi oluşturmaktır.
Kalite Belgelerimiz