Sepici & Menzilci Avukatlık Bürosu

Nitelikli. Güvenilir. Yenilikçi.

S&M Avukatlık Bürosu’nun temel ilkeleri; hizmet verdiğimiz her alanda nitelikli iş sunmak, verdiğimiz hizmetleri güvenilirlik esasına dayalı olarak yürütmek ve teknolojiyi yakından takip ederek müvekkillerin değişen ihtiyaçlarına uygun olarak yenilikçi hizmetler sunmaktır.

S&M Avukatlık Bürosu’nun merkezi İzmir’de olup İstanbul ve Ankara’da bulunan çözüm ortaklarımız ile işbirliği yapmaktayız.

Eğitim, bankacılık ve finans, perakende ve tüketici ürünleri, enerji, altyapı ve doğal kaynaklar, telekomünikasyon, turizm, teknoloji, otomotiv, sanayi ve endüstriyel üretim, sağlık ve ilaç ve gayrimenkul gibi sektörlerde faaliyet gösteren yerli ve yabancı müvekkillerimize, S&M Avukatlık Bürosu olarak hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri vermekteyiz.

S&M Avukatlık Bürosu’nun çalışma alanları ağırlıklı olarak bilişim ve internet hukuku, kişisel verilerin korunması mevzuatına uyum, sözleşme hukuku ve ticaret ve şirketler hukuku olup bunların yanı sıra dava takibi ve uyuşmazlık çözümü fikri ve sınai mülkiyet hukuku, iş ve sosyal güvenlik hukuku, tüketici hukuku, icra ve iflas hukuku, idare hukuku ve ceza hukuku alanlarında da hizmet vermekteyiz.

S&M Avukatlık Bürosu, Türkçe, İngilizce ve Fransızca dillerinde hizmet vermektedir.

Ekibimiz

Şive Sepici Güleşgen

Av. Şive Sepici Güleşgen

Ortak Avukat

Şive Sepici Güleşgen

Av. Özkan Menzilci

Ortak Avukat

Av. Deniz Şen

Av. Deniz Şen

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na Uyum Projeleri Direktörü

Sonuç Bulunamadı

İstediğiniz sayfa bulunamadı. Aramanızı daraltmayı deneyin veya mesajın üzerindeki gezintiyi kullanın.