Aksiyal Fanlı Su Soğutma Kuleleri
Kullanım alanları :

  • Klima sistemleri
  • Soğutma Sistemleri
  • Plastik, kimya, gıda, tekstil sanayileri
  • Değişik maksatlar için

Soğutma ve klima sistemlerinde kullanılan su soğutma kuleleri 22.500 – 800.000 Kcal/h kapasite aralığında üretilmektedir

Kule Gövdesi:
Kulenin tamamı galvaniz sacdan üzeri epoksi boyalı olarak üretilmektedir.

Damla Tutucular:
Plastik malzemeden mamul damla tutucular özel formları sayesinde havanın içerisindeki su damlacıklarını tutarak su kaybını minimuma indirirler.

Dolgu Malzemesi:
Su ve hava temasını azami seviyede tutan bugudi dolgu malzemesi kullanılmaktadır. Yüksek su sıcaklıklarına karşı dayanıklı ve kireç tutma özelliği düşüktür.

Aksiyal Fan:
Çelik malzemeden imal elektro galvaniz kaplı, statik ve dinamik balanslı uzun ömürlü aksiyal fanlar kullanılmaktadır.Fan direkt akuple veya kayış kasnak tahrikli olarak çalışmaktadır. Emniyet açısından fanın önünde sökülebilir tarzda emniyet kafesi mevcuttur.

Elektrik Motoru:
Uygun güçte IP54 koruma sınıfına haiz elektrik motoru direkt akuple veya kayış kasnak mekanizması vasıtası ile aksiyal fanı tahrik etmektedir.Motorun etrafı dış etkilere karşı muhafaza kabini ile izole edilmiştir.

Fıskiyeler:
Sıcak su havuzu içinde bulunan polpropilen fıskiyeler suyun homojen bir şekilde kulenin üst seviyesinden aşağı doğru akmasını sağlayarak hava ile su temasını maksimum seviyede birleştirir.

Su Besleme Flatörü:
Buharlaşma ve sürüklenme su kayıplarını karşılamak için uygun kapasitede besleme flatörü konulmuştur. Emniyet için boşaltma ve taşma bağlantıları mevcuttur.

 

Ürünün broşürünü PDF dosyası olarak indirmek için tıklayınız.

 

 

There are many benefits to using a paper writing services. They can provide better grades and an impressive GPA and also more time and research paper writer flexibility in organizing the college life. This is worthy of the expense of using paper writing services. Here are a few: